Vitakeep Omega-3ga hoiab keha
vormis ookeanisügavusest pärit jõuga!

Vitakeep on looduslik toidulisand, mis on välja töötatud hea tervise tagamiseks. Vitakeep koosneb Omega-3 rasvhapetest EPA ja DHA triglütseriidide kujul, mida ekstraheeritakse looduslikest süvamerekaladest. Vitakeep koosneb ka vitamiinisarnasest ainest Q10 ning vitamiinidest E ja D.

Omega-3 rasvhapped EPA ja DHA aitavad tagada südame normaalse talitluse

Normaalne ajutalitlus ja nägemisvõime

D-vitamiin säilitab lihaseid ja luid

Antioksüdant E-vitamiin kaitseb keha rakke oksüdatiivse stressi eest

Q10 on vitamiinilaadne aine, mida leidub ja mida vajatakse meie rakkude energiavabrikus - mitokondrites

Vitakeep hoiab keha vormis ookeanisügavusest pärit jõuga!

Vitakeep sisaldab Omega-3 rasvhappeid EPA ja DHA triglütseriidide kujul, mida ekstraheeritakse looduslikest süvamere kaladest. Triglütseriidid on rasvhapete looduslik vorm. Need imenduvad peensooles kergesti ja keharakud saavad neid ilma maksas toimuva lisaprotsessita otse kasutada. EPA ja DHA aitavad kaasa südame normaalsele talitlusele, normaalse ajufunktsiooni ja nägemisvõime säilitamisele. Kasulik toime saavutatakse päevas vähemalt 250 mg EPA/DHA manustamisega.

Antioksüdantne võime

Teadlased selgitavad vananemist kui protsessi, mis on põhjustatud vabadest radikaalidest ja keharakkude kahjustusest, nn oksüdatiivsest stressist. Kui keha antioksüdantide kaitsevõime on ebapiisav, saavad kahjustusi mitu olulist funktsioon, näiteks meie DNA (geneetiline materjal). Vitakeep sisaldab E-vitamiini, mis on antioksüdant. See aitab kaitsta keha rakke oksüdatiivse stressi eest.

Südame normaalne talitlus

Oomega-3 rasvhapped EPA ja DHA aitavad tagada südame normaalse talitluse. Kasulik toime saavutatakse päevas vähemalt 250 mg EPA/DHA manustamisega. Vitakeepi soovitatav manustamine on arvutatud nende juhiste alusel.

Normaalne ajutalitlus ja nägemisvõime

DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja nägemisvõimet. Kasulik toime saavutatakse päevas vähemalt 250 mg DHA manustamisega.

Säilitab lihaseid ja luid

-vitamiin aitab säilitada lihaste normaaltalitlust ja luustruktuuri ning aitab tagada immuunsüsteemi normaalset talitlust.

Veel Vitakeepi eeliseid

Immuunsüsteemi normaalne talitlus
On tõestatud, et D-vitamiinil, mis on Vitakeepi koostisosa, on positiivne ja püsiv toime immuunsüsteemi normaalse talitluse säilitamiseks.

Säilitab lihaseid ja luid
Vitakeep sisaldab D-vitamiini, mis on kehale mitmeti oluline, sh lihaste ja luude normaalse talitluse säilitamiseks.

Q10 kasvatab füüsilist ja vaimset energiat
Q10 on vitamiinilaadne aine, mida leidub meie rakkude energiaallikas - mitokondrites. Q10 omatoodang kehas väheneb koos vanusega ja soovitatav on Q10 sisaldust täiendada.

Vitaboost – annab igapäevast energiat
Loe veel