Koostisosade loend

Tutvuge meie koostisosade omadustega.

A-vitamiin soodustab raua ainevahetust, aitab hoida limaskesta, naha ja nägemise heas korras ning aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele tööle.
Astaksantiini leidub näiteks vetikates ja lõhes ning see aine annab lõhele roosa värvi
B6- ja B12-vitamiin soodustavad head energiaainevahetust, närvisüsteemi ja psühholoogiliste funktsioonide normaalset toimimist. B6- ja B12-vitamiin aitavad kaasa ka punaste vereliblede moodustumisele ning immuunsüsteemi tööle. Samuti vähendavad nad väsimust ja kurnatust.

Bioflavonoidid parandavad C-vitamiini imendumist maksas, neerudes ja neerupealistes.

Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendab väsimust ja kurnatust. Samuti aitab see kaasa kollageeni moodustumisele, mis on organismi veresoonte, luustiku, kõhrede, naha, igemete ja hammaste jaoks hädavajalik, säilitab normaalset energiaainevahetust raua parema imendumise saavutamiseks ning soodustab närvisüsteemi ja psühholoogiliste funktsioonide toimimist.

D-vitamiin soodustab kaltsiumi ja fosfori imendumist ja ärakasutamist. D-vitamiin tagab veres vajaliku kaltsiumisisalduse. D-vitamiin aitab luustiku, hambad tervena hoida ning soodustab lihaste funktsiooni. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning mängid olulist osa rakkude jaotumise protsessis.

Antioksüdant E-vitamiin kaitseb keharakke oksüdatiivse stressi eest.

Oomega-3 rasvhapped EPA soodustavad normaalset südame tegevust, DHA soodustab ka aju talitlust ning head nägemist. Kasulik mõju südamele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA ja DHA rasvhappeid. Kasulik mõju ajule ja nägemisele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg DHA rasvhappeid.

Ženšenn annab nii füüsilist kui vaimset energiat ja heaolu, soodustab õppimisvõimet ja teeb erksaks.

Jood soodustab kognitiivset taset, energia ainevahetust ning närvisüsteemi ja kilpnäärme funktsioonide head toimimist.

K-vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja hoiab luud tervena.

Kaltsium aitab muu hulgas kaasa vere normaalsele hüübimisele, energia ainevahetusele, närviülekandele ning hoiab hambad ja luud tervena.

Vask soodustab energia head ainevahetust, raua liikumist, juuste ja naha pigmentatsiooni, immuunsüsteemi normaalset tööd ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Kroom aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele ning vajaliku veresuhkru taseme säilitamisele.

Lükopeen on tomatite punane pigment.

Magneesium aitab muuhulgas väsimust vähendada ja soodustab normaalset energia ainevahetust. Magneesium soodustab närvisüsteemi ja lihaste normaalset talitlust ning hoiab hambad ja luud tervena.

Mangaan edendab energia ainevahetust, sidekoe moodustumist, hoiab luud tervetena ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Molübdeen soodustab väävli aminohapete head ainevahetust.

Kibuvitsaekstraktis on rikkalikult küllastumata rasvhappeid ja steroole.
Q10 on vitamiinilaadne aine, mida leidub meie rakkude energiatootjates – mitokondrites.
Seleen soodustab spermatogeneesi ja kilpnäärme tegevust, immuunsüsteemi normaalset tööd, hoiab juuksed ja küüned tervena ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
Tsink aitab kaasa happelise tasakaalu säilitamisele, süsivesikute ainevahetusele, kognitiivsetele funktsioonidele, DNA sünteesile, soodustab viljakust ja paljunemist ning hoiab luud, küüned, naha ja juuksed tervena. Tsink säilitab veres vajulikku testosterooni taseme, soodustab immuunsüsteemi head toimimist ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Meie kolm teejuhti

Looduslikud koostisosad
Kasutame sellisel viisil saadud aineid, mis ei kahjusta loodust ega inimesi, ning kogu protsessi – põllult lauale – kontrollimiseks kasutame võimalikult jälgitavaid looduslikke koostisosi.

Kvaliteet
Valime alati kvaliteetsed sertifitseeritud koostisosad, nii toimeaineid kui ka abiaineid, et Teie organism omastaks meie toidulisandeid paremini.

Soodne mõju tervisele
Püüame alati kombineerida erinevaid koostisosi nii, et need võimendaksid üksteist ja oleksid koos eriti tõhusad. Me nimetame seda mitmeastmeliseks kiirendiks (Multiple Effect Accelerator).