Lihtne tee tervislike harjumusteni

Toidulisandite püsitellimus on mugav ja praktiline.

Kuidas kõik toimib

sea

1. SAMM

Milliseid toidulisandeid vajate?

Toidulisand tähendab just seda, nagu see kõlab – konkreetse aine täiendus. Need on sageli vitamiinid, mineraalid, rasvhapped, aminohapped, piimhappebakterid või ürdiekstraktid. Kogu meie organismi, alates immuunsüsteemist kuni ajuni, mõjutab see, mida me sööme ja kuidas organism toitaineid omastab. See, millised ained on puudu ja vajavad täiendamist, on väga individuaalne. Seetõttu valmistame tooteid, mis on organismi jaoks võimalikult tõhusad. Me valime koostisosad teadusele põhinedes. Seejärel kasutame iga toitaine vormi, mida organism kõige kergemalt seedib ja omastab.

Uue harjumuse mõju ei ilmne kohe, mistõttu pakume toidulisandeid püsitellimusena, et saaksite muudatuse aja jooksul omaks võtta. Esimese sammuna valige tooted, mis sobivad kõige paremini Teie eesmärgiga.

2. SAMM

Alustage püsitellimust

See on parim viis anda kehale igapäevaselt ja ilma katkestuseta ühesugune toidulisandi annus. Meie püsitellimused on kohandatud nii, et toidulisandid ei saa kunagi otsa, aga neid ei kogune ka tarbetult palju.

Usume, et toidulisandite võtmine peaks olema mugav ja lihtne. Seetõttu saadame vitamiinid ja mineraalid regulaarselt otse Teie postkasti.

3. SAMM

Püsitellimust võib alati muuta, lõpetada või peatada

Võite igal ajal tellitavaid toidulisandeid muuta, peatada või oma püsitellimuse lõpetada: ei mingit siduvat ajavahemikku ega ostukohustust.

Lehel Minu tellimus saate hõlpsalt oma valikuid teha, kuid pöörduda võite ka meie klienditeeninduse poole, kes aitab Teil kohandada Grace’i toidulisandite kasutamist.

4. SAMM

Kas toidulisaneid vajab rohkem inimesi?

Kui avastame enda jaoks midagi head, soovime sageli seda ka oma lähedastele pakkuda. Meie tellimusi on lihtne kohandada, nii et toidulisandeid jätkuks Teie perekonnas kõigile.

Mugav ja riskivaba

Korrapärased saadetised otse Teie koju
Toidulisandid saadetakse otse Teie postkasti.

Peata tellimus või muuda intervalli
Võite soovi korral oma tellimuse peatada või muuta saadetiste sagedust.

Siduv ajavahemik puudub
Me ei kohalda siduvat ajavahemikku või ostukohustust. Püsitellimust võib alati lõpetada.

14-päevane taganemisõigus
Kui mõtlete ümber, saate loomulikult kasutada oma taganemisõigust 14 päeva jooksul alates tellimuse kuupäevast.