Vita-C Plus – suur annus happeneutraalset C-vitamiini

Vita-C Plus
  • Uus kestva toimega happeneutraalne koostis, mis on maole õrn.

  • 1500 mg – üks päevane Vita-C Plus annus vastab 20 apelsinis sisalduvale C-vitamiini kogusele.

  • Säilitage oma immuunsüsteemi normaalne talitlus – isegi kui treenite tugevalt või töötate palju.

  • Sisaldab toime tugevdamiseks bioflavinoide.

Vita-C Plus sisaldab suurt annust happeneutraalset C-vitamiini ning bioflavinoide ja kibuvitsaekstrakti. C-vitamiin aitab säilitada immuunsüsteemi normaalset talitlust, isegi kui treenite või töötate tavalisest rohkem. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendab väsimust ja kurnatust.
ALUSTA PÜSITELLIMUST

Vita-C Plus, alates 15 €

Saadetise sisu
60 tabletti (1 kuu norm, 1500 mg/päevas)

Tavasaadetise koguhind on 25 € + igakuine postikulu aktiivsele kliendile käimasoleva püsitellimuse korral.

15 € – tellimus

Aita oma immuunsüsteemi

Vita-C Plus sisaldab suurt C-vitamiiini annust. Suur apelsin sisaldab näiteks ligikaudu 75 mg C-vitamiini, mis vastab laias laastus päevasele vajadusele. Kui teete trenni, peate lisaks saama vähemalt 200 mg C-vitamiini. Vita-C Plus’i soovitatav päevane annus (kaks tabletti) sisaldab C-vitamiini kogust, mis on võrdne vähemalt 20 suures apelsinis sisalduva C-vitamiiniga, või 1500 mg. Parim viis oma immuunsüsteemi aitamiseks.

Miks on vajalik suur annus C-vitamiini?

C-vitamiinil on immuunsüsteemis ülitähtis osa ning see on antioksüdant, mis aitab kaitsta organismi rakke oksüdatiivse stressi eest. Olenevalt eluviisist, näiteks kui suitsetate, teete rasket tööd või treenite palju, vajate erinevaid C-vitamiini koguseid. Kuna C-vitamiin on kahjutu suurtes annustes, oleme välja töötanud Vita-C Plus’i, mille tagab hõlpsalt päevase 1500 mg sisaldava C-vitamiini kogusega, et vitamiin on organismis alati olemas.

Vita-C Plus’i aktiivsed koostisosad

Valime alati kvaliteetsed sertifitseeritud koostisosad, et Teie organism omastakse meie toidulisandeid paremini. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis on erakordselt tähtsad.

Soovituslik päevaannus: 2 tabletti päevas. Soovituslikku päevaannust ei tohi ületada.
Päevase koguse sisaldus (2 tabletti) ja protsent päevasest võrdluskogusest:

Vitamiin C 1500 mg 1 875%
Tsitrusbioflavonoidid 100 mg *
Kibuvitsamarja kontsentraat 50 mg *
*DRI ei ole määratletud

Koostis: Kaltsiumaskorbaati (C-vitamiin), täiteained
(mikrokristalne tselluloos, polüvinüülpürrolidoon K30, polüvinüülpürrolidoon), tsitrusbioflavonoidid, kibuvitsa-marja kontsentraat (Rosa canina), paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad) , tabletikatte koostisained (hüdroksüpropüülmetüültsellu-loos ja polüetüleenglükool).

Säilitamine: Kuivas kohas toatemperatuuril ja lastele kättesaamatult.
Vita-C Plus on valmistatud vastavalt toiduohutuse ülemaailmse standardi eeskirjadele ja toiduohutuse juhtimissüsteemi standardile ISO22000:2018.

C-vitamiin Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendab väsimust ja kurnatust. Soodustab ka head energiaainevahetust, tõhustab raua imendumist, närvisüsteemi normaalset toimimist ja vaimset võimekust.
Kibuvitsamarja kontsentraat Kibuvitsamarja kontsentraat sisaldab küllastumata rasvhappeid, steroole ja antioksüdante.
Bioflavonoidid Bioflavonoidid parandavad C-vitamiini imendumist maksas, neerudes ja neerupealistes. Organismis peab olema bioflavinoide, etsee saaks vajalikul määral C-vitamiini omastada.

Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest

Oksüdatiivseks stressiks nimetatakse biokeemilist protsessi, mille käigus reaktiivsed hapnikuliigid, nn vabad radikaalid, kahjustavad rakke ja elundeid. Seetõttu on C-vitamiin meie sõber. C-vitamiin on tõhus antioksüdant ning suudab murda kahjulikud ahelreaktsioonid, mida vabad radikaalid võivad vallandada. Seetõttu on suure C-vitamiini annusega Vita-C Plus hea viis rakkude kaitsmiseks oksüdatiivse stressi eest.

Kollageen – toeta oma organismi

C-vitamiin soodustab organismis kollageeni moodustumist ja parandab seega meie luustiku, veresoonte, naha, hammaste ja igemete olukorda, mis kõik kollageenist sõltuvad. C-vitamiin tõhustab ka raua imendumist, mis muu hulgas parandab hapnikuga varustust ja vähendab väsimust.

Nüüd happeneutraalse koostisega – pikaajalisema toimega ja maole õrn

„Tavaline“ C-vitamiin sisaldab askorbiinhapet, mis võib maole kahjulik olla. Uus Vita-C Plus koostis sisaldab C-vitamiini kaltsiumaskorbaadi kujul, mis on pH-neutraalne ja seetõttu maole õrnatoimeline. See tagab ka pikaajalisema imendumise peensooles, mis tugevdab toimet.

Kõrge biosaadavusega ohutud toidulisandid

Grace Wellness pakub ohutuid toidulisandeid, mis on organismis kergesti omastatavad. Kasutame vaid tarnijaid, kellel tootmisrajatised on sertifitseeritud vastavalt erinevatele rahvusvahelistele kvaliteeti- ja ohutussüsteemidele ning kasutame ainult säästval teel saadud koostisosi, mis on jälgitavad. Näiteks sisaldab Vita-C Plus C-vitamiini kaltsiumaskorbaadi, mitte askorbiinhape kujul. See mõjub maole õrnemalt ning pikendab peensooles C-vitamiini imendumist, mis omakorda pikendab vitamiini mõju.

Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.


Telli Vita-C Plus – ja tugevda oma immuusüsteemi

Soovin tellida Vita-C Plus’i 15 € + saatmiskulu Kaasneb püsitellimus.
Püsitellimuse võib igal ajal peatada või lõpetada.