Vita-D Plus – suur annus D-vitamiini

Vita-D Plus
  • Piisavalt D-vitamiini – olenemata aastaajast, vanusest või nahavärvist.

  • Sisaldab 100 μg D-vitamiini – seda on sama palju kui 42 suures munas.

  • Hoiab hambad ja luud tervena ning soodustab immuunsüsteemi tavapärast tööd.

Organism vajab D-vitamiini tootmiseks päikesevalgust ning seetõttu on ülioluline seda vitamiini rohkem saada. Eriti talvekuudel ning iseäranis siis, kui Teil on tume nahk või kui olete üle 75 aasta vana, sest sellisel juhul ei tooda nahk piisavalt D-vitamiini.
ALUSTA PÜSITELLIMUST

Vita-D Plus, alates 15 €

Saadetise sisu
60 pehmet kapslit (1 kuu norm, 100 μg päevas)

Tavasaadetise koguhind on 25 € + igakuine postikulu aktiivsele kliendile käimasoleva püsitellimuse korral.

15 € – tellimus

Vältige D-vitamiini puudust olenemata aastaajast, vanusest või nahatüübist

D-vitamiini puudus on tavalisem, kui arvata võib. Asi on selles, et organismis tekitab D-vitamiini just nahk ja vitamiini tekkimine sõltub päikesevalgusest. Aasta pimedamal perioodil toodab nahk väiksemas koguses D-vitamiini. Kui Teil on tume nahk, siis tekib D-vitamiini veelgi vähem ning kui olete üle 75 aasta vana, on nahk madalama vitamiinitootlusega. Sellisel juhul on erakordselt oluline saada D-vitamiini muul viisil ning Vita-D Plus on mõistlik ja lihtne viis.

Miks on vajalik suur annus D-vitamiini?

D-vitamiinil on immuunsüsteemis ülitähtis osa. Näiteks toodab organism vähem D-vitamiini talvel, kui olete eakas või tumedama nahaga. Ülekaalulisus ja suitsetamine on teised tegurid, mis mõjutavad päevas vajamineva D-vitamiini kogust. Seetõttu oleme välja töötanud Vita-D Plus’i, mis tagab hõlpsalt päevase 100 milligrammise D-vitamiini kogusega, et suur annus vitamiini on organismis alati olemas.

Vita-D Plus’i aktiivsed koostisosad

Valime alati kvaliteetsed sertifitseeritud koostisosad, et Teie organism omastakse meie toidulisandeid paremini. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis on eluliselt tähtsad.

Soovituslik päevane annus: 2 pehmet geelkapslit päevas. Soovituslikku päevast annust ei tohiks ületada.
Päevase annuse sisaldus (2 pehmet geelkapslit) ja protsent päevasest võrdluskogusest:

Vitamin D3 100 ㎍ 2000%

Koostis: Kolekaltsiferool (D3-vitamiin), päevalilleseem-neõli. Kapsli materjal: želatiin, niisutusaine (glütserool).

Mõningate haiguste puhul ei ole D-vitamiini suurtes kogustes ohutu võtta. Kahtluste puhul konsulteerige oma arstiga. Säilitamine: kuivas kohas toatemperatuuril ja lastele kättesaamatult.
Vita-D Plus on valmistatud vastavalt toiduohutuse ülemaailmse standardi eeskirjadele ja toiduohutuse juhtimissüsteemi standardile ISO22000:2018.

D3-vitamiin
D-vitamiin soodustab kaltsiumi ja fosfori imendumist ja ärakasutamist. D-vitamiin tagab veres vajaliku kaltsiumisisalduse. D-vitamiin tagab terve luustiku. D-vitamiin soodustab normaalset lihaste talitlust. D-vitamiin hoiab hambad tervena. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. D-vitamiin on osaline rakkude jagunemise protsessis.