Lai valik vitamiine,
mineraale ja ženšenni!

Vitaboost
  • Toetage kogu päeva jooksul oma immuunsüsteemi A-, C-, D-, B6- ja B12-vitamiiniga.

  • C-vitamiin ja vask aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

  • Kaltsium, magneesium ja D-vitamiin hoiavad hambad tervena.

Ženšenn aitab kaasa normaalsele vaimsele ja kognitiivsele tegevusele, säilitab füüsilist võimekust ja suurendab elujõudu. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Kaltsium ja magneesium säilitavad lihaste normaalse funktsiooni ja hoiavad luud heas korras. Antioksüdantidest C- ja E-vitamiinid aitavad kaitsta keharakke oksüdatiivse stressi eest. Vitaboost sisaldab ka Q10 – vitamiinilaadne aine, mida leidub meie rakkude energiatootjates – mitokondrites.
ALUSTA PÜSITELLIMUST

Vitaboost, alates 15 €

Saadetise sisu
60 köögiviljadel põhinevat kapslit (1 kuu norm)

Tavasaadetise koguhind on 25 € + igakuine postikulu aktiivsele kliendile käimasoleva püsitellimuse korral.

15 € – tellimus

Lai valik mineraale ja vitamiine

Mõnikord vajame rohkem vitamiine ja mineraale, näiteks kui meie organismi mõjutavad rasked keskkonnatingimused (nt pimedad talvekuud), väsitavad tööpäevad või pingutust nõudvad treeninguid. Sellises olukorras on Vitaboost suurepärane täiendus vasele ning A-, B6-, B12-, C-ja D-vitamiinile, mis soodustavad immuunsüsteemi normaalset tööd.

Vitaboost’i aktiivsed koostisosad

Valime alati kvaliteetsed sertifitseeritud koostisosad, et Teie organism omastakse meie toidulisandeid paremini. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis on eluliselt tähtsad.

Soovituslik päevane annus: 2 kapslit päevas. Soovituslikku päevast annust ei tohiks ületada.
2 kapsli päevaannuse sisaldus ja protsent päevasest kontrollväärtusest DRI:

A-vitamiin 800 ㎍ RE 100%
B1-vitamiin 1,2 mg 109%
B2-vitamiin 1,4 mg 100%
Niatsin/B3-vitamiin 16 mg NE 100%
Pantoteenhape/B5 8 mg NE 133%
B6-vitamiin 2,2 mg 157%
B12-vitamiin 7,5 ㎍ 300%
Biotiin 100 ㎍ 200%
Foolhape 200 ㎍ 100%
C-vitamin/vitamiini 100 mg 125%
D3-vitamiin 10 ㎍ 200%
E-vitamiin 15 mg ά-TE 125%
K-vitamiin 75 ㎍ 100%
Kaltsium 250 mg 31%
Magneesium 150 mg 40%
Jood 75 ㎍ 50%
Vask 1000 ㎍ 100%
Kroom 80 ㎍ 200%
Mangaan 2 mg 100%
Molübdeen 50 ㎍ 100%
Seleen 80 ㎍ 145%
Tsink 10 mg 100%
Lükopeen 3 mg *
Beetakaroteen 3 mg *
Astaksantiin 2 mg *
Ženšenn 10 mg *
Q10 10 mg *
*DRI ei ole määratletud

 

Koostis: Ortofosforhappe kaltsiumisoolad, magneesiumoksiid, askorbiinhape, ženšenniekstrakt (Panax ginseng), täiteaine (tselluloos), astaksantiin vetikatest (Haematococcus pluvialis), paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete taimsed magneesiumsoolad), lükopeen, d-alfa-tokoferüülsuktsinaat, naatriumseleniit, nikotiinamiid, beeta-karoteen, tsinkoksiid, Q10 (ubikinoon), kaltsium-pantotenaat, retinüülatsetaat, mangaansulfaat, kolekaltsiferool, vasksulfaat, püridoksiinvesinikkloriid, menakinoon, riboflaviin, tiamiinvesinikklo-riid, tsüanokobalamiin, kroom(III)kloriid, foolhape, naatriummolübdaat, D-biotiin, kaaliumjodiid, taimset päritolu kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Säilitamine: kuivas kohas toatemperatuuril ja lastele kättesaamatult. Sorteerimine: karp paberpakendina, mullpakend plastpakendina.
Vitaboost on valmistatud vastavalt toiduohutuse ülemaailmse standardi eeskirjade-le ja toiduohutuse juhtimissüsteemi standardile ISO22000:2018.

Ženšenn Ženšenn annab nii füüsilist kui vaimset energiat ja heaolu, soodustab õppimisvõimet ja teeb erksaks.
B-vitamiin B6- ja B12-vitamiinid soodustavad head energiaainevahetust, närvisüsteemi normaalset toimimist ja vaimset võimekust. Need vitamiinid aitavad kaasa ka punaste vereliblede moodustumisele.
C-vitamiin Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendab väsimust ja kurnatust. Samuti aitab see kaasa kollageeni moodustumisele, mis on organismi veresoonte, luustiku, kõhrede, naha, igemete ja hammaste jaoks hädavajalik.
D-vitamiin D-vitamiin aitab säilitada lihaste ja luustiku normaalset tegevust ning soodustab südame, aju ja silmade talitlust.

Vask ja C-vitamiin aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest

Oksüdatiivseks stressiks nimetatakse biokeemilist protsessi, mille käigus reaktiivsed hapnikuliigid, nn vabad radikaalid, kahjustavad keharakke. Vitaboost sisaldab antioksüdantidest vaske ja C-vitamiini, mis aitavad kaitsta meie rakke oksüdatiivse stressi eest.

Hoia kaltsiumi, magneesiumi ja D-vitamiini abil oma hambad tervena

Uuringud kinnitavad, et suuõõne tervis mõjutab kogu keha. Vitaboost sisaldab kaltsiumi, magneesiumi ja D-vitamiini. Kaltsium on oluline ehituskivi, mis on vajalik tervete hammaste säilitamiseks. Magneesium ja D-vitamiin aitavad siin samuti kaasa. D-vitamiin, kaltsium ja magneesium aitavad hoida luud tervena, mis on hammaste jaoks hädavajalik, sest teadaolevalt kinnituvad need lõualuusse. Vitaboost on suurepärane viis organismis D-vitamiini, kaltsiumi ja magneesiumi vajaliku taseme säilitamiseks.

Vähendage väsimust ženšenni, magneesiumi ning B- ja C-vitamiinidega

Magneesium ja B3-, B6-, B12-vitamiinid ning C- ja B2-vitamiinid aitavad väsimust vähendada. Vitaboosti tarvitamine on suurepärane võimalus kindlustada, et saate piisavalt erinevaid aineid. Vitaboost sisaldab ka ženšenni, mida Aasias on tuhandeid aastaid kasutatud üldtugevdava ja stimuleeriva ainena. Kaasaegsed uuringud näitavad, et see parandab õppimisvõimet, teeb erksamaks ning suurendab heaolu.

Ženšenn

Kõrge biosaadavusega ohutud toidulisandid

Grace Wellness pakub ohutuid toidulisandeid, mis on organismis kergesti omastatavad. Kasutame vaid tarnijaid, kellel tootmisrajatised on sertifitseeritud vastavalt erinevatele rahvusvahelistele kvaliteeti- ja ohutussüsteemidele ning kasutame ainult säästval teel saadud koostisosi, mis on jälgitavad. Oleme Vitaboosti jaoks valinud kvaliteetse ženšenni ekstrakti, milles on 8% ženšenni toimeaineid ginsenoside.

Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.


Telli Vitaboost – lai valik vitamiine,
mineraale ja ženšenni!

Soovin tellida Vitaboosti 15 € + saatmiskulu Kaasneb püsitellimus.
Püsitellimuse võib igal ajal peatada või lõpetada.