Erakordselt kontsentreeritud jõud ookeanisügavustest

Vitakeep Forte
  • Kõrge kontsentratsiooniga kalaõli – piisab ühest kapslist päevas!

  • D-vitamiin aitab kaasa lihaste, luustiku ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

  • Oomega-3 rasvhapped EPA/DHA soodustavad südame, aju ja silmade tavapärast toimimist.

Vitakeep Forte on toidulisand, mis sisaldab kõrge kontsentratsiooniga kalaõli ning oomega-3-rasvhappeid EPA ja DHA, mis on saadud jätkusuutlikult püütud süvamere kaladest (Friend of the Sea sertifikaadiga). Vitakeep Forte sisaldab ka D- ja E-vitamiini.
ALUSTA PÜSITELLIMUST

Vitakeep Forte, alates 15 €

Saadetise sisu
30 pehmet kapslit (1 kuu norm)

Tavasaadetise koguhind on 25 € + igakuine postikulu aktiivsele kliendile käimasoleva püsitellimuse korral.

15 € – tellimus

Kõrge kontsentratsiooniga kalaõli – piisab ühest kapslist päevas

Vitakeep Forte sisaldab oomega-3 rasvhappeid EPA ja DHA. Need toetavad südame normaalset talitlust. DHA soodustab ka normaalset aju toimimist ning head nägemist. Kasulik toime südamele tagatakse siis, kui päevas tarbida vähemalt 250 mg rasvhappeid EPA ja DHA. Kasulik toime ajule ja nägemisele tagatakse siis, kui päevas tarbida vähemalt 250 mg rasvhappeid DHA.

Vitakeep Fortes sisalduv kalaõli on kõrge kontsentratsiooniga. Organismile vajaliku koguse EPA ja DHA andmiseks piisab seetõttu vaid ühest kapslist päevas.

Vitakeep Forte aktiivsed koostisosad

Valime alati kvaliteetsed sertifitseeritud koostisosad, et Teie organism omastakse meie toidulisandeid paremini. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis on eluliselt tähtsad.

Soovitatav päevane tarbimine (täiskasvanutele): 1 kapsel päevas. Soovituslikku päevaannust ei tohi ületada.
1 kapsli päevaannuse sisaldus ja protsent päevasest kontrollväärtusest DRI:

Kalaõli 670 mg *
millest oomega-3 on 409 mg *
millest DHA/dokosaheksaanhape 275 mg *
millest EPA/eikosapentaeenhape 94 mg *
millest oomega-3 rasvhapped 40 mg *
D Vitamiin 5 ㎍ 100%
E Vitamiin 12 mg 100%
*DRI ei ole määratletud

Koostis:Atlandi ja Vaikse ookeani päritolu kalaõli, D-alfa-tokoferüülatsetaat (valge E), kolekatsiferool (valge D). Kapslikest: želatiin, niisutavad ained (glütserool).
Kui võtate verevedeldajaid, pidage enne Vitakeep Forte tarbimist verevedeldaja annuse suhtes nõu oma
arstiga. Säilitamine: Kuivas kohas toatemperatuuril ja lastele kättesaamatult.
Vitakeep Forte är tillverkat i enlighet med reglerna i GlobalStandard for Food Safety och i efterlevnad av Food Safety Management System standard ISO22000:2018.

EPA ja DHA Oomega-3 rasvhapped EPA soodustavad normaalset südame tegevust, DHA soodustab ka aju talitlust ning head nägemist. Kasulik mõju südamele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA ja DHA rasvhappeid. Kasulik mõju ajule ja nägemisele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg DHA rasvhappeid.
D-vitamiin D-vitamiin aitab säilitada lihaste ja luustiku normaalset tegevust ning soodustab südame, aju ja silmade talitlust.
E-vitamiin Antioksüdant E-vitamiin aitab kaitsta keharakke oksüdatiivse stressi eest.

Hoiab luud, lihased, südame, aju ja nägemise heas korras

Vitakeep Forte sisaldab Oomega-3 EPA ja DHA rasvhappeid, mis soodustavad südame, aju ja silmade talitlust. Kui lisada veel D-vitamiin, mis aitab kaasa immuunsüsteemi, luude ja lihaste toimimisele, siis näete, et Vitakeep toetab paljusid meie oluliste kehaosade funktsioone.

Vitamiinid, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad keharakke oksüdatiivse stressi eest

Vitakeep sisaldab nii D- kui ka E-vitamiini. Mõlemad on meile tähtsad. Immuunsüsteemi funktsiooni säilitamiseks tuleb saada piisavalt D-vitamiini. Sellele peab mõtlema eriti talvel, kui nahk ei saa piisavalt päikesevalgust, või kui olete eakas ning naha võime D-vitamiini tekitamiseks on aja jooksul halvenenud.

Vitakeep Forte sisaldab ka E- ja D-vitamiini

D-vitamiin aitab muu hulgas kaasa luustiku ja lihastegevuse normaalsele toimimisele, tervete hammaste säilimisele ja immuunsüsteemi tavapärasele talitlusele. E-vitamiin on antioksüdant, mis kaitseb keharakke oksüdatiivse stressi eest.

utfyllnad

Kõrge biosaadavusega ohutud toidulisandid

Grace Wellness pakub ohutuid toidulisandeid, mis on organismis kergesti omastatavad. Kasutame vaid tarnijaid, kellel tootmisrajatised on sertifitseeritud vastavalt erinevatele rahvusvahelistele kvaliteeti- ja ohutussüsteemidele ning kasutame ainult säästval teel saadud koostisosi, mis on jälgitavad. Üks näide on Vitakeep’is sisalduv „Friend of the Sea“ sertifikaadiga kalaõli. See saadakse ökoloogiliselt säästlike kalapüügimeetodite abil ja tarnitakse triglütseriididena, mis erinevalt estri kujul olevast Oomega3-st imendub maksas töötlemata otse organismi.

Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.


Telli Vitakeep Forte – koos energiaga meresügavustest

Soovin tellida Vitakeep’i 15 € + saatmiskulu Kaasneb püsitellimus.
Püsitellimuse võib igal ajal peatada või lõpetada.