Erakordselt kontsentreeritud jõud ookeanisügavustest

Vitakeep Forte
  • Kõrge kontsentratsiooniga kalaõli – piisab ühest kapslist päevas!

  • D-vitamiin aitab kaasa lihaste, luustiku ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

  • Oomega-3 rasvhapped EPA/DHA soodustavad südame, aju ja silmade tavapärast toimimist.

Vitakeep Forte on toidulisand, mis sisaldab kõrge kontsentratsiooniga kalaõli ning oomega-3-rasvhappeid EPA ja DHA, mis on saadud jätkusuutlikult püütud süvamere kaladest (Friend of the Sea sertifikaadiga). Vitakeep Forte sisaldab ka D- ja E-vitamiini.
PÅBÖRJA ABONNEMANG

Vitakeep Forte, start 149 kr

Innehåll per försändelse
30 mjuka kapslar (1 månads förbrukning)

Totalpris per ordinarie försändelse 249 kr + porto per månad som aktiv kund för ett löpande abonnemang.

149 kr – beställ

Kõrge kontsentratsiooniga kalaõli – piisab ühest kapslist päevas

Vitakeep Forte sisaldab oomega-3 rasvhappeid EPA ja DHA. Need toetavad südame normaalset talitlust. DHA soodustab ka normaalset aju toimimist ning head nägemist. Kasulik toime südamele tagatakse siis, kui päevas tarbida vähemalt 250 mg rasvhappeid EPA ja DHA. Kasulik toime ajule ja nägemisele tagatakse siis, kui päevas tarbida vähemalt 250 mg rasvhappeid DHA.

Vitakeep Fortes sisalduv kalaõli on kõrge kontsentratsiooniga. Organismile vajaliku koguse EPA ja DHA andmiseks piisab seetõttu vaid ühest kapslist päevas.

Aktiva ingredienser Vitakeep

Vi väljer alltid certifierade ingredienser av hög kvalitet så att kroppen bättre kan tillgodogöra sig våra kosttillskott. Kosttillskott ersätter inte en varierad kost. Det är viktigt med en mångsidig och balanserad kost samt hälsosam livsstil.

Rekommenderat dagligt intag (för vuxna): 1 kapsel dagligen. Rekommenderat dagligt intag bör ej överskridas.
Innehåll per dagsdos (1 kapsel) och procent av dagligt referensintag DRI:

Fiskolja 670 mg *
varav Omega-3 409 mg *
varav DHA/Dokosahexaensyra 275 mg *
varav EPA/Eikosapentaensyra 94 mg *
varav övriga Omega-3 fettsyror 40 mg *
Vitamin D 5 ㎍ 100%
Vitamin E 12 mg 100%
*DRI ej fastställt    

Ingredienser: Fiskolja med ursprung från Atlanten och Stilla havet, D-alfa-tokoferylacetat (vit E), kolekaciferol (vit D). Kapselskal: gelatin, fuktighetsbevarande medel (glycerol).
Vid intag av blodförtunnande läkemedel, kontakta din läkare för kontroll av inställning av läkemedlet tillsammans med Vitakeep. Förvaring: Torrt i rumstemperatur och oåtkomligt för barn.
Vitakeep Forte är tillverkat i enlighet med reglerna i Global Standard for Food Safety och i efterlevnad av Food Safety Management System standard ISO22000:2018.

EPA ja DHA Oomega-3 rasvhapped EPA soodustavad normaalset südame tegevust, DHA soodustab ka aju talitlust ning head nägemist. Kasulik mõju südamele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA ja DHA rasvhappeid. Kasulik mõju ajule ja nägemisele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg DHA rasvhappeid.
D-vitamiin D-vitamiin aitab säilitada lihaste ja luustiku normaalset tegevust ning soodustab südame, aju ja silmade talitlust.
E-vitamiin Antioksüdant E-vitamiin aitab kaitsta keharakke oksüdatiivse stressi eest.

Hoiab luud, lihased, südame, aju ja nägemise heas korras

Vitakeep Forte sisaldab Oomega-3 EPA ja DHA rasvhappeid, mis soodustavad südame, aju ja silmade talitlust. Kui lisada veel D-vitamiin, mis aitab kaasa immuunsüsteemi, luude ja lihaste toimimisele, siis näete, et Vitakeep toetab paljusid meie oluliste kehaosade funktsioone.

Vitamiinid, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad keharakke oksüdatiivse stressi eest

Vitakeep sisaldab nii D- kui ka E-vitamiini. Mõlemad on meile tähtsad. Immuunsüsteemi funktsiooni säilitamiseks tuleb saada piisavalt D-vitamiini. Sellele peab mõtlema eriti talvel, kui nahk ei saa piisavalt päikesevalgust, või kui olete eakas ning naha võime D-vitamiini tekitamiseks on aja jooksul halvenenud.

Vitakeep Forte sisaldab ka E- ja D-vitamiini

D-vitamiin aitab muu hulgas kaasa luustiku ja lihastegevuse normaalsele toimimisele, tervete hammaste säilimisele ja immuunsüsteemi tavapärasele talitlusele. E-vitamiin on antioksüdant, mis kaitseb keharakke oksüdatiivse stressi eest.

utfyllnad

Kõrge biosaadavusega ohutud toidulisandid

Grace Wellness pakub ohutuid toidulisandeid, mis on organismis kergesti omastatavad. Kasutame vaid tarnijaid, kellel tootmisrajatised on sertifitseeritud vastavalt erinevatele rahvusvahelistele kvaliteeti- ja ohutussüsteemidele ning kasutame ainult säästval teel saadud koostisosi, mis on jälgitavad. Üks näide on Vitakeep’is sisalduv „Friend of the Sea“ sertifikaadiga kalaõli. See saadakse ökoloogiliselt säästlike kalapüügimeetodite abil ja tarnitakse triglütseriididena, mis erinevalt estri kujul olevast Oomega3-st imendub maksas töötlemata otse organismi.

Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.


Beställ Vitakeep Forte – koncentrerad kraft
från havets djup

Jag vill beställa Vitakeep Forte för 149 kr + porto. Ett löpande abonnemang ingår.
Jag kan när som helst avsluta eller pausa abonnemanget.