Vitakeep koos ookeanisügavuste jõuga

Vitakeep
  • Oomega-3 EPA ja DHA rasvhapped uuel kujul, mida organismil on lihtsam omastada.

  • D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, E- ja D-vitamiin aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

  • D-vitamiin aitab säilitada lihaste ja luustiku normaalset tegevust – Oomega-3 soodustab südame, aju ja silmade talitlust.

Vitakeep on toidulisand, mis sisaldab Oomega-3 EPA ja DHA rasvhappeid looduslikest süvamere kaladest eraldatud triglütseriidide kujul. Vitakeep sisaldab ka D-vitamiini ja E-vitamiini.
ALUSTA PÜSITELLIMUST

Vitakeep, alates 15 €

Saadetise sisu
60 pehmet kapslit (1 kuu norm)

Tavasaadetise koguhind on 25 € + igakuine postikulu aktiivsele kliendile käimasoleva püsitellimuse korral.

15 € – tellimus

Oomega-3 uuel kujul – imendub kergemini organismi

I Vitakeep sisaldab Oomega-3 EPA ja DHA rasvhappeid. Need aitavad kaasa südame normaalsele talitlusele. DHA soodustab ka normaalset aju talitlust ning head nägemist. Kasulik mõju südamele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA ja DHA rasvhappeid. Kasulik mõju ajule ja nägemisele saavutatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg DHA rasvhappeid.

Vitakeep sisaldab Oomega-3-rasvhappeid triglütseriidide kujul, mis imenduvad peensooles kergesti ja mida rakud saavad maksas täiendavalt töötlemata kohe kasutada.

Vitakeep’i aktiivsed koostisosad

Valime alati kvaliteetsed sertifitseeritud koostisosad, et Teie organism omastakse meie toidulisandeid paremini. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis on eluliselt tähtsad.

Soovituslik päevaannus: 2 kapslit iga päev. Soovituslikku päevaannust ei tohi ületada.
2 kapsli päevaannuse sisaldus ja protsent päevasest kontrollväärtusest DRI:

Kalaõli 1360 mg *
EPA 450 mg *
DHA 300 mg *
Q10 20 mg *
D Vitamiin 20 ㎍ 400%
E Vitamiin 12 mg 100%
DRI ei ole määratletud

Koostis: Atlandi ja Vaikse ookeani päritolu kalaõli, koensüüm Q10 (ubikinoon), D-alfa-tokoferüülatsetaat (valge E), kolekatsiferool (valge D). Kapslikest: želatiin, niisutavad ained (glütserool).

Kui te sööte verevedeldajaid, peate enne toidulisandite võtmist konsulteerima oma arstiga. Säilitamine: Kuivas kohas toatemperatuuril ja lastele kättesaamatult.
Vitakeep on valmistatud vastavalt toiduohutuse ülemaailmse standardi eeskirjadele ja toiduohutuse juhtimissüsteemi standardile ISO22000:2018.

EPA ja DHA Oomega-3 rasvhapped EPA soodustavad normaalset südame tegevust, DHA soodustab ka aju talitlust ning head nägemist. Kasulik mõju südamele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA ja DHA rasvhappeid. Kasulik mõju ajule ja nägemisele tagatakse siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg DHA rasvhappeid.
D-vitamin D-vitamiin aitab säilitada lihaste ja luustiku normaalset tegevust ning soodustab südame, aju ja silmade talitlust.
E-vitamin Antioksüdant E-vitamiin aitab kaitsta keharakke oksüdatiivse stressi eest.
Q10 Q10 on vitamiinilaadne aine, mida leidub meie rakkude energiatootjates – mitokondrites.

Hoiab luud, lihased, südame, aju ja nägemise heas korras

Vitakeep sisaldab Oomega-3 EPA ja DHA rasvhappeid, mis soodustavad südame, aju ja silmade talitlust. Kui lisada veel D-vitamiin, mis aitab kaasa immuunsüsteemi, luude ja lihaste toimimisele, siis näete, et Vitakeep toetab paljusid meie oluliste kehaosade funktsioone.

Vitamiinid, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad keharakke oksüdatiivse stressi eest

Vitakeep sisaldab nii D- kui ka E-vitamiini. Mõlemad on meile tähtsad. Immuunsüsteemi funktsiooni säilitamiseks tuleb saada piisavalt D-vitamiini. Sellele peab mõtlema eriti talvel, kui nahk ei saa piisavalt päikesevalgust, või kui olete eakas ning naha võime D-vitamiini tekitamiseks on aja jooksul halvenenud.

Vitakeep sisaldab ka Q10 koeensüümi

Samuti sisaldab Vitakeep Q10 koeensüümi. Q10 on vitamiinilaadne aine, mida leidub meie rakkude energiatootjates – mitokondrites.

Meie rakkudes on kõrgeim Q10 sisaldus 20–25-aastaselt. Hiljem hakkab Q10 tootmine vanusega vähenema.

utfyllnad

Kõrge biosaadavusega ohutud toidulisandid

Grace Wellness pakub ohutuid toidulisandeid, mis on organismis kergesti omastatavad. Kasutame vaid tarnijaid, kellel tootmisrajatised on sertifitseeritud vastavalt erinevatele rahvusvahelistele kvaliteeti- ja ohutussüsteemidele ning kasutame ainult säästval teel saadud koostisosi, mis on jälgitavad. Üks näide on Vitakeep’is sisalduv „Friend of the Sea“ sertifikaadiga kalaõli. See saadakse ökoloogiliselt säästlike kalapüügimeetodite abil ja tarnitakse triglütseriididena, mis erinevalt estri kujul olevast Oomega3-st imendub maksas töötlemata otse organismi.

Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.


Telli Vitakeep – koos energiaga
meresügavustest

Soovin tellida Vitakeep’i 15 € + saatmiskulu Kaasneb püsitellimus.
Püsitellimuse võib igal ajal peatada või lõpetada.